HG ontkalker voor espresso- en padkoffiezetapparaten melkzuur

Referentiecode: 65170
Prijzen aan het laden
Prijzen konden niet geladen worden, gelieve contact op te nemen met ons
Log in of registreer voor je klant specifieke B2B prijzen
Dit product kan geleverd worden via: pakjesdienst

Omschrijving

HG ontkalker voor espresso- en padkoffiezetapparaten is een ontkalker op basis van melkzuur, speciaal ontwikkeld voor het verwijderen van kalkaanslag uit alle soorten espresso- en padkoffiemachines.
Deze ontkalker werkt veilig, snel en reukloos en is volledig biologisch afbreekbaar.
Bij regelmatig gebruik van HG ontkalker blijft de koffie lekker smaken, behoudt het apparaat zijn snelheid en heeft u bovendien jaren langer plezier van uw espresso- of padkoffiezetapparaat! Giet 125 ml HG ontkalker in het waterreservoir en vul dit aan tot 750 ml water (6x verdund).
Wanneer het waterreservoir kleiner is dan 750 ml, doseer dan 100 ml HG ontkalker in het waterreservoir en vul dit aan met water tot 600 ml (6 x verdund).
Laat deze oplossing 10 minuten inwerken.
Zet vervolgens het apparaat aan en laat de vloeistof voor de helft doorlopen.
Doe het apparaat uit, laat het product 10 minuten inwerken en laat vervolgens de rest van de vloeistof doorlopen tot het reservoir geheel leeg is.
Plaats bij padkoffiezetapparaten eventueel eerst een padhouder met een gebruikte koffiepad in de machine, zodat eventuele kalkresten hierin opgevangen worden.
Eén flacon van 500 ml is goed voor 4 of 5x ontkalken.
Voor het ontkalken van normale koffiezetapparaten, waterkokers, en wasmachines adviseren wij HG snel ontkalker voor koffiezetapparaten, waterkokers en wasmachines.

Kenmerken

EAN 65170
Actief Ja
Beschikbaar in de toonzaal Nee
Beschikbaar in de Drive-in Nee
Ecocheque betaling mogelijk Nee
Einde reeks Nee
Merk HG
Reinigen Keuken
In uitverkoop Nee
BTW 21%
Verzaging mogelijk Nee
Breedte speling 0.0000
Op bestelling Nee
Locatie in de winkel Rayon 22 links rek 02